Casa Da Nil Hotell
Casa Da Nil Hotell Caraguatatuba ligger cirka 25 minuter till fots från Praia da Cocanha. Det finns också en parkering.
Gästerna hittar Praia do Capricornio inom 4 km från det här hotellet. Känn dig i total harmoni med naturen genom att besöka Praia do Tombo Massaguacu, inom några kvarter från hotellet.
Boendet erbjuder rum med matplats och balkong tillsammans med luftkonditionering samt plattskärms-TV med satellitkanaler. För mer bekvämlighet erbjuds separat toalett och dusch.
Casa Da Nil Hotell i Caraguatatuba ligger cirka 17 minuter till fots från restaurangen Gelateria Artigiana Dama Bersani.
- Flygplatser
- Sao Jose dos Campos Regional Airport95 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Parkering
Mat och drycker
- Köksgeråd
På rummet
- Luftkonditionering
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🚗
Kan jag parkera min bil i närheten av Casa Da Nil Hotell?
Casa Da Nil Hotell erbjuder gästerna parkering. - 🕗
Vilken tid checkar man ut på Casa Da Nil Hotell?
Gästerna på Casa Da Nil Hotell måste checka ut till 14:00. - 💵
Vad är priset för ett rum på Casa Da Nil Hotell?
Det genomsnittliga priset för ett rum i Casa Da Nil Hotell är 39$. För särskild information vänligen kontakta hotellets personal.